Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Farkındalık, fark yaratır!

hakkimizda1
hakkimizda2

Boğaziçi Sanat

Boğaziçi Sanat; enerjisini üretiminden alan, sanatın bir çok dalında işini ortaya koymaya çalışan sanatçılara hem mekansal, hem teorik, hem de atölye çalışmalarıyla katkıda bulunan bir oluşumdur.

Film yapımı, yönetmenlik, senaryo yazımı, 3D Animasyon, Fotoğrafçılık, ve oyunculuk alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Hepsi profesyonel eğitmenlerden oluşan, sektörün hem önünde hem ardında çalışmış kişilerin oluşturduğu bir topluluktur.Amaçları; sinema, tiyatro, sahne, dizi, reklam, seslendirme, sunuculuk, sunum ve kendini ifade etmek adına çalıştığı herhangi bir mecrada destek isteyen her kişiye bu alanlarda profesyonel hizmet vermektir.

Burası bir okul mu?

Hayır burası bir okul değildir. Alanında uzman profesyonel bir ekibin özgür, özgün, samimi bir yaklaşım ve yöntemle bilgilerini, tecrübelerini ilgili mesleklere gönül koymuş kişilere incelikle aktardıkları bir kurumdur.

İlk hedefimiz nedir?

Kültür ve Eğlence sektörünün kalbini tutan, her türlü kesime hitap etme gücüne sahip olan tiyatro, televizyon ve medya alanlarının içinde görev alıp, mesleğin hem önünde hem arkasında bulunan kişilerin farkındalıklı bir vizyonla işlerinin kalitesini ve geleceğini garanti altına almalarına yardımcı olmak.

Size neyi vaadediyoruz?

Ayrım yapmadan gerek konservatif bir eğitim almış olsun, gerek alaylı olarak yetişmiş olsun bu mesleğe gönlünü vermiş oyunseverlere, hali hazırda çalıştıkları bir iş sırasında, bu işe hazırlık aşamasında ya da durup iş yapamadıkları zamanlarda dahi enstürmanlarını ( oyuncu enstürmanı; bedeni / sesi / farkındalığı ) sıcak ve işe hazır tutmalarına katkıda bulunmak.

 Bu güç birliğiyle mesleği yalnızca maddi bir kazanç kapısı görmek yerine, emeğin, çalışmanın, potansiyelin ve yeteneğin gelişimini farkında olarak alınan ivmenin sonraki kuşaklara aktarımını sağlamak. Entellektüel ve icra ettiği meslek hakkında bilgi birikimine sahip olan genç yeteneklerle buluşmak. Onları keşfetmek ve sektöre hazırlamak.

Karaköy

Hacımimi Mah. Galata Mandırası Sok. No:20 D: 22-1A
+90 555 55 55 info@bogazicisanat.com

“Aşağı bakarsan asla gökkuşağı bulamazsın...“

chaplin
Charlie Chaplin Usta Komedyen

“Hepimiz rol yaparız, bazılarımız bunun için para alır...“

brando
Marlon Brando Oyuncu

“On bin tekmeyi bir kere çalışmış bir adamdan korkmam, asıl bir tekmeyi 10.000 kere çalışmış adamdan korkarım.“

brando
Bruce Lee Oyuncu, Dövüş Sanatları Ustası

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.